Bahçe sistemleri ve peyzaj tasarımları için yeni ve özgün ürün grupları gereklidir. Farklı ürün grupları sayesinde farklı müşterilere hitap edilebilir. Birçok insanın zevk ve tercihleri farklı olduğundan ürün gruplarında bu çeşitlilik zorunludur. Bu alanda birçok yeni sistem de geliştirilmiştir. Özellikle İzmir konutlar için ranbird marka sulama sistemleri konutlarda sıkça tercih edilen sistemlerden biridir.

Bu sulama sistemi yanında bahçe bakımı, tasarım malzemeleri ve peyzaj ürünlerinde farklı tasarımlar bulunur. Bu tasarımlar sayesinde farklı alanlarda hizmetler sunulur. Bu hizmet türlerinde nitelikli bir hizmet sunumu için personelin iletişim becerileri konusunda eğitim alması sağlanır ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmaya çalışılır.

İzmir Rainbird Marka Sulama Sistemleri
İzmir Rainbird Marka Sulama Sistemleri

Sulama Sistemlerinin Gelişimi

Sulama ihtiyacı pek çok alan için kritik bir durumdur. Sulama işi büyük konutlarda, tarım alanlarında ve büyük arazilerde sorun oluşturur. Sulama için pek çok personel, emek, finans gibi giderler söz konusu olur. Bu sebeple sulama alanında modern teknoloji kullanılarak otomatik sulama sistemleri geliştirilmesi sağlanmıştır.

Bu sistemler sayesinde sulama ihtiyacınız için sadece sulama zamanı, saati, tarihi gibi ayarları yaparsınız. Bununla birlikte sulama sıklığı ve periyodu belirleyerek uygun sulama zamanları oluşturmuş olursunuz. Konutlarda da kullanılan bu sistem yer alan bahçelerin zamanında sulanmasını sağlayarak konutların yeşil alanları korunmuş olur. Firmamız konutlar için rainbird marka otomatik sulama sistemini tercih eder.

 Rainbird Marka Sulama Sistemleri
Rainbird Marka Sulama Sistemleri

Dekorasyon Ürünleri

Dekoratif ürünler pek çok estetik yapı ve peyzaj tasarımları için vazgeçilmez ürünlerdir. Bu ürünlerde estetik yön kullanılarak tasarıma vurgu yapılır.

Bu ürünlerimiz arasında şunlar vardır:

  • Bahçe aydınlatma araçları,
  • Bordür ve ayraç ürünleri,
  • Çit panel yapıları,
  • Çocuklar için oyun parkları,
  • Süs havuz ürünleri,
  • Yürüme yollar için ekipmanlar,
  • Kamelya ve pergola malzemeleri gibi pek çok ürün çeşitliliği sunulur.

Bu ürünler sayesinde özgün tasarımlar oluşur.

Yosun Duvarlar

Pek çok konut, iş yeri ve kurum estetik bir görünüm için duvarlarda farklı tasarımlara yer verir. Bu tasarımlar arasında yer alan yosun duvar tasarımı sayesinde özgün duvarlara kavuşursunuz.

İzmir Konutlar İçin Yosun Duvar
İzmir Konutlar İçin Yosun Duvar