Bahçe işlerinde ve peyzaj tasarımlarında çok farklı ürün gruplarına ihtiyaç duyulur. Bu ürün grupları içerisinde birçok ihtiyaç için farklı ürünler tercih edilir. Bu ihtiyaç için ise en kaliteli malzeme ve titiz işçilik sayesinde hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Hizmetlerimiz arasında yer alan tüm maddeleri titiz bir süreç takibi sonrası oluştururuz. Müşteriyle gerçekleşen nitelikli iletişim sonrasında hizmetin tüm ayrıntıları belirlenir.

Bu ayrıntılar ile birlikte bir plan ve harita oluşturulur. Bu plan doğrultusunda müşterinin ilgisine ve zevkine uygun tasarım ürünleri tercih edilerek siparişler hızlı bir şekilde hazırlanır. Müşteri memnuniyeti için siparişler zamanında teslim edilir ya da tasarım zamanında oluşturulur. Bu amaçla üretilen bir ürün olan İzmir konutlar için rulo çim çokça sipariş alan ürünlerden birisidir.

İzmir Rulo Çim Nasıl Serilir?
İzmir Rulo Çim Nasıl Serilir?

Sunulan Bazı Hizmetlerimiz

Birçok alanda hizmet sunarak sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışırız. Bu hizmetler arasında tarımsal üretim için, dekoratif tasarımlar için ve bahçe bakımı için pek çok farklı hizmet türü söz konusudur.

Bu hizmetler şunlardır:

  • Peyzaj tasarım hizmetleri,
  • Otomatik sulama sistemleri,
  • Rulo çim üretimi ve satışı,
  • Bahçe bakımı,
  • Dikey bahçe,
  • Sert zemin uygulama sistemi,
  • Yosun duvarların tasarımı gibi pek çok hizmet seçeneğimiz bulunuyor. Bu hizmetlere başvurduğunuzda uzman kadromuz ve nitelikli malzemelerimiz sayesinde kaliteli ürünler ortaya çıkar.
İzmir Konutlar İçin Rulo Çim
İzmir Konutlar İçin Rulo Çim

Rulo Çim Üretimi

Birçok alanda ve ortamda rulo çimlere ihtiyaç vardır. Bu alanların başında peyzajlar gelir. Bununla birlikte parklar, siteler, bazı okullar ve yeşil alanlarda rulo çim tercih edilir. Rulo çim siparişi oluşturulduğunda keşif çalışmaları yaparak ürün özelliklerini ve alan özelliklerini dikkate alan bir plan elde ederiz. Bu planı kullanarak farklı şekillerde rulo çimler ortaya çıkar. Rulo çimler müşteri isteği doğrultusunda farklı şekiller içerebilir. Zamanında tasarım teslim edilerek müşteri memnuniyeti sağlanır.

İzmir Rulo Çim Fiyatı
İzmir Rulo Çim Fiyatı

Bitki Türleri

Farklı ihtiyaç alanları için farklı bitkiler ortaya çıkmıştır. Bu bitkiler arasında ağaçlar, çeşitli çalı türleri, yer örtücü malzemeler, rulo çimler ve doğal taşlar yer alır. Bu bitkiler tasarımlar için uygun hale getirilir.