Çevre düzenlemesinde İzmir peyzaj bölümü olarak yaşamınızı güzelleştirmeye devam ediyoruz. Birbirinden farklı projeler ve uygulamalarımızla, sizlere her zaman daha kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. İzmir Peyzaj Bölümü Hizmetleri

Schöne Gärten von Versailles-Palast (Chateau de Versailles), Ile-de-France, Frankreich

Hizmetlerimiz

Peyzaj mimarisinde önemli olan tek şey doğal bir çevreyi sizlere sunmaktır. Bu anlamda hizmet alanımızı genişleterek, daha fazla yaşamı güzelleştirmeye çalışıyoruz. Çevre dostu projelere katkı sağlamak adına işletmelerin bu konuda daha duyarlı olması adına çalışmalar yapıyoruz.

Hizmetlerimiz;

  • Bahçe düzenleme
  • Süs havuzu kurulum
  • Otomatik sulama sistemleri
  • Bahçe bakım
  • Oyun alanları kurulum
  • Bitki ve ağaçlandırma çalışmaları
  • Dikey ve teras bahçe projeleri
  • Özel projeler

Tüm hizmetlerimiz kendi içerisinde ayrı detaya sahiptir. Her işlem adına uzun çalışmalar, projeler ve detaylar hazırlıyoruz. Uzman ekibimiz, zengin materyallerimiz ve doğal malzemelerimiz ile ihtiyacınız olan bir çevreye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Peyzaj Bölümünün Önemi

Peyzaj; bulunduğunuz çevrenin sizlere daha fazla huzur katması, yaşam alanınızı daha değerli hale getirmesi adına önemli bir bölümdür. Kullanılan hizmetler arasında bulunan otomatik sulama sistemlerimiz, işimizin ülkeye kattığı en büyük faydalardan birisidir. Su tasarrufu adına bütçenize ve geleceğe yatırım yapmanızı sağlar.

İzmir Peyzaj Bölümü
İzmir Peyzaj Bölümü

Peyzaj Bölümünde Bahçe Bakım Hizmeti

Peyzaj; sadece oluşturulan projenin uygulanması değildir. Önemli olan sürdürülebilir bir yaşam kalite ivmesi oluşturabilmektir. Bu anlamda yeşil alanın daimi güzellikte kalması adına, proje uygulama sonrası bakım hizmeti vermekteyiz. Çim alanların sulama, ekim, biçme gibi bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bitkilerin, ağaçların ilaçlaması, gübrelenmesi, budanması ve zararlılardan arındırılması adına hizmet veriyoruz.

bahçe bakımı

Peyzaj Bölümü Otomatik Sulama Sistemleri Bakım

Otomatik sulama sistemlerinizi kurduktan sonra periyodik olarak bakımlarını talep etmeniz halinde gerçekleştiriyoruz. Sürekli kullanım, uzun ömürlülük adına sizlere fayda sağlayan cihazlarınızın bakımları sonucu uzun yıllar kullanıma devam ediyorsunuz.

Peyzaj Bölümü Süs Havuzu Bakımı

Süs havuzları içerisinde bulunan su sürekli devir halinde çalışır. Zamanla tıkanma, kirlenme ya da içerisindeki materyallerde bozulma meydana gelebilir. Süs havuzu devir motorunda farklı sebeplerle arızalar meydana gelebilir. Bu tür durumlarda süs havuzu bakım hizmeti veriyoruz. Doğal taşların en büyük avantajı, süs havuzu içerisinde kullanıldığında hep doğal kalmasıdır.