İzmir peyzaj mimarı neler yapar sorusuna verilebilecek yanıt en basit tanımı ile açık ve yarı açık alanlarda yapılan planlama ve tasarım çalışmalarına imza atmak olarak verilebilir. Yani bir peyzaj mimarı, bahçe, park, özel mülk, eğlence alanı, kampüs gibi açık ve yarı açık alan arazilerinin ihtiyaç ve isteklere göre tasarımlarını gerçekleştirir.

Biz, ülkenin en çok tercih edilen peyzaj firmalarından biri olarak, mükemmel peyzaj çalışmalarına sizlerin istek ve taleplerine göre imza atıyor, kaliteli işçilik, uzman bilgisi ve emek ürünü bahçelere ulaşmanıza imkan veriyoruz.

Verilen Hizmetler

Profesyonel peyzaj çalışmalarımız yanında açık alanlarınızın temizliklerinden bakımlarına, bu alanlarda yer alan bitki ve ağaçların düzenlenmesinden beslenmelerine kadar her tür hizmeti uzman kadromuz ile veriyoruz.

Hizmetlerimiz arasında peyzaj düzenleme ve tasarımı yanında;

  • Bahçe ve açık alan bakımı,
  • Otomatik sulama hizmetleri,
  • Yosun duvar ve Gabion duvar çalışmaları,
  • Sert zemin ve dikey bahçe uygulamaları,
  • Çim ekim ve bakımı

Gibi hizmetler de yar alıyor. Biz bahçe ve açık alanların mükemmel bir şekilde düzenlenmesi için uzman bilgi ile beraber sabır ve emeğin de gerektiğini biliyor, bu doğrultuda çalışıyoruz.

İzmir Peyzaj Mimarı Neler Yapar?
İzmir Peyzaj Mimarı Neler Yapar?

Uzman Çalışma Ekiplerimiz

Peyzaj firması olarak, alanlarında uzmanlaşmış, eğitimli, sertifikaları tam ve tecrübeli çalışma ekipleri ile çalışıyor ve bu yönümüzle rakip firmalardan ayrılıyoruz. Uzman çalışma ekibimizin varlığı bizi bir adım ileri taşırken, onların özverili çalışması, sizlerle daima iletişimde kalarak çalışmalarını yürütmeleri ve özenle her tür tasarım ve planlama işine imza atmaları firmamızın da sektörünün önde gelen peyzaj şirketi olmasını sağlıyor.

Yaptığımız Uygulamalar

Firma olarak peyzaj çalışmalarımız kapsamında ağaç ve bitki uygulamaları yanında alan aydınlatma, kamelya ve pergola, bordür uygulaması, oyun parkı, yürüme yolları, süs havuzu gibi uygulamaları da sizlerin isteklerine ve alanın ihtiyaçlarına göre gerçekleştiriyor ve eksiksiz çalışmaların ortaya çıkmasını sağlıyoruz

Ekonomik Çalışma

Ekonomik anlamda sunduğumuz avantajlar ve özenli çalışmamız ile hayalini kurduğunuz bahçelere ve alanlara bizim sayemizde ulaşabiliyor, onların devamlı sağlıklı ve ışıl ışıl renklerde kalmasını sağlayabiliyorsunuz.