Günümüzde müstakil ve kendisine ait bahçesi bulunan evlerin artış göstermesi ile birlikte İzmir peyzaj tasarım konusunda da birçok kişi ilgili olmaya başlamıştır. Bahçesinin şık ve modern bir görünüme sahip olmasını isteyen müşterilerimiz kendileri için en uygun tarzda bahçe peyzaj tasarımı yaptırmak istemektedir.

Biz de firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına bahçe peyzaj tasarımı hizmeti vermekteyiz. Bütçe ve sahip olunan alanı göz önünde bulundurarak mümkün olan en şık peyzaj tasarımını gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Tasarım ve Planlama

Kısıtlı alanlarda oldukça önemli işler başarabilen tasarımcılarımızla birlikte sahip olunan alanı en verimli şekilde kullanıp bahçenizin daha kullanışlı bir hale gelmesi için çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirirken planlamacı ve bakım ekiplerimiz vasıtasıyla sizin istediğiniz doğrultusunda bir planlama yapıyoruz. Tüm programımızı siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda sürdürüyoruz.

Bütçe Kontrolü ve Hızlı Teslim

Günümüzde artan maliyetlerle birlikte bahçe peyzajı sektöründe de fiyatlar giderek artmıştır. Ancak biz firma olarak müşterilerimizin bütçelerini sık sık kontrol ediyoruz. Böylece müşterilerimiz bütçelerini aşan bir durumla karşılaşmamaktadır. Bununla birlikte gerek planlama gerek uygulama aşamalarında oldukça pratik ve hızlı kararlar alıp uygulamaya geçirmekteyiz. Böylece bahçenizin peyzajını kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz.

İzmir Peyzaj Tasarım
İzmir Peyzaj Tasarım

Diğer Hizmetlerimiz Neler?

İzmir peyzaj olarak bahçe ile ilgili birçok hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Bu hizmetler arasında;

  • Otomatik sulama sistemlerinin yapılması
  • Serme çim döşenmesi
  • Bahçelerin yıllık bakımının gerçekleştirilmesi
  • Yosun duvar çeşitlerinin döşenmesi
  • Süs havuzu ve yürüme yollarının inşası gibi uygulamalar yer almaktadır.

Satıştaki Diğer Ürünlerimiz

Önceden belirttiğimiz gibi bahçeyi ilgilendiren hemen her konuda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu nedenle çeşitli ağaç türlerinden çalı çeşitlerine; ekme ya da serme çim uygulamasından yer örtücülere kadar oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Üstelik bunu gerçekleştirirken uygun fiyat, profesyonel ekipman, uzman çalışan, hızlı teslim gibi konularda da taviz vermiyoruz.

Siz de internet sitemizi ziyaret edebilir ve İzmir peyzaj olarak satışa sunduğumuz ürünleri görebilirsiniz. Ve bütçenize uygun ürün ya da uygulamayı bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz.