İzmir rainbird marka sulama sistemleri kullanma kılavuzları aracılığıyla çok daha kısa sürede öğrenilerek kullanılmaya başlanabilir. Kullanma kılavuzları, farklı ve bilmediğiniz etkileri de sizlere göstererek, herhangi bir olumsuzluk durumunda yapmanız gereken davranışları da listelemektedir. Rainbird sisteminin içeriklerini ve kalitesini işletmemiz farkıyla elde edebilirsiniz.

İzmir Rainbird Marka Sulama Sistemleri
İzmir Rainbird Marka Sulama Sistemleri

Rainbird Sistem İçerikleri

Rainbird sistemi içerisinde birbirini destekleyen pek çok parça yer alır. Tercih ettiğiniz modele ve kullanacağınız alana göre kurulum aşamasından sonra ürünlerinizi özelleştirmeniz gerekebilir.

Genel olarak bakıldığında:

  • Damla sulama sistemleri,
  • Selenoid vana sistemleri,
  • Sprey ve sensörler,
  • Zamanlama saatleri bulunan bir sistem bütünüdür.

Bahçenizi dilediğiniz şekilde ve hızda sulamak için işletmemizle iletişime geçerek, gerekli ürünlerin teminini sağlayabilirsiniz. Son derece kolay ve hızlı kurulum sağlayan ürünlerimiz, garantili ve sağlıklı şekilde sizlere sunulmaktadır.

İzmir Rainbird Marka Sulama Sistemleri Kullanma Kılavuzları
İzmir Rainbird Marka Sulama Sistemleri Kullanma Kılavuzları

Başlık Tercihleri

Otomatik sulama sistemi sayesinde zamandan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. İşletmemizden alabileceğiniz rainbird sisteminde, sudan tasarruf etmenizde de yardımcı olmaktayız. Bahçenizde ektiğiniz ve diktiğiniz tüm ürünlerin sağlığını koruyan özel sistemimiz ayrıca çevreyi korumaktadır. Farklı atımlı başlıklara sahip olan sistemde, ihtiyacınıza göre ürünler bulabilecek, rahatça kullanabileceksiniz. Uni sprey, sabit ya da döner başlıklar, rotorlar aracılığıyla geniş alanları sulamanız artık çok daha kolay olacaktır.

Rainbird Marka Sulama Sistemleri
Rainbird Marka Sulama Sistemleri

Kontrol Sistemleri

Özel kontrol ünitesi sağlayan sistem, dilediğiniz saat ayarlamalarını ve ürünlerinizi kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Yağmur tipi sulama için özel başlığı bulunan sistemimiz, elektrikli vanalar aracılığıyla sizlere kaliteli su tüketim hizmeti sağlar. Esnek borulara ve bağlantı parçalarına sahip olan döşeme sistemi, tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilecek özelliğe sahiptir. Damlama sistemle sulama yapmak isteyenlere özel hortumlar da bulunmaktadır.

Mikro Başlıklar ve Damlama Sistemi

Dilenirse mikro, dilenirse büyük başlıklarla bahçenin sulanması sağlanabilir. Özel damlatıcı başlıklara da sahip olan sistemde, kontrol bölgesini devreye alma için özel kitler de bulunmaktadır. Düşük debilerinizde kullanabileceğiniz özelliğe sahip vanalarla, hem motorlarınızın yorulmasını engeller hem de bahçenin etkili şekilde sulanmasını sağlarsınız. Ayrıca sadece yer yüzeyinde sulama değil, toprak altı sulama sistemleri de bulunmaktadır. Böylece arazinizi baştan sonra rahatça sulayabilirsiniz.