Tüm bitki bakımı, bahçe bakımı ve düzenlemesi, peyzaj düzenlemesi, dekoratif tasarımlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu alanda çeşitli ürünler sunarak sizin ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamayı hedefliyoruz. Bu ihtiyaç için farklı hizmet gruplarında sizi destekleriz. Bu desteklerden birisi de en çok ihtiyaç duyulan İzmir sulama sistemi ihtiyacıdır. Bahçelerde ve üretim yapılan pek çok alanda sulama kritik bir önem taşır.

Bu sebeple de ürünlerin doğru yöntemlerle, doğru zamanda ve doğru nitelikle yapılması gerekir. Sulama alanında büyük bir hizmet sistemi sunarak sizin sulama ihtiyaçlarına tam zamanında destek sunuyoruz. Bu desteği nitelikli malzeme kullanımı, uzman personel desteği ve modern alt yapımız sayesinde de daha da geliştirme yönünde ilerliyoruz.

İzmir Sulama Sistemi
İzmir Sulama Sistemi

Modern Sulama Sistemleri

Teknolojik gelişmeler tarım alanında da kendisini yoğun bir biçimde etkilemiştir. Bu gelişmeler birçok açıdan insanların işlerini kolaylaştırıcı bir yapıya dönüştürmüştür. Tarımda makine kullanımı ile çok kısa sürede insan desteğine ihtiyaç duymadan ürünler hasat edilmiştir. Günümüzde ise çok daha farklı sistemler sayesinde birçok işlem otomatik bir biçimde hallediliyor.

Bu sistemlerimizden birisi otomatik sulama sistemleridir. Bu sistem sayesinde bahçede ihtiyaç duyulan sulama anında karşılanıyor. Nitelikli bir kurulum ve montaj sonrasında sulama zamanı, sulama sıklığı, sulama periyodu gibi pek çok işlevi yapabileceğiniz sistem tüm desteğimizle hizmetinizde. Bu sistem sayesinde bahçenize uğramaya gerek kalmadan zamanında ve doğru bir şekilde sulama yapılıyor.

Sunulan Tüm Hizmetler

Birçok alanda hizmet sunarak ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermeye çalışırız.

Bu hizmet alanlarından bazıları şu şekildedir:

  • Peyzaj tasarım işleri,
  • Otomatik sulama sistemi,
  • Bahçe Bakımı işleri,
  • Dikey bahçe,
  • Çim ekimi ve üretimi,
  • Dekoratif tasarım işleri,
  • Yosun duvarlar,
  • Sert zemin uygulama işleri gibi pek çok hizmet alanında bulunuyoruz. Böylece de her alanda kaliteli bir hizmete ulaşmanız çok kolay görünüyor.

Dekoratif Ürünler

Birçok ürün sayesinde bahçenizde ve peyzajınızda estetik bir görünüm elde etmek çok kolaydır. Bu malzemelerden bazıları bahçe aydınlatma, çit panel yapıları, oyun parkları ve havuzlar şeklinde sıralanabilir.