Son zamanlarda sık tercih edilen süs havuzlarının başında izmir süs havuzu gelmektedir. Süs havuzları genellikle bahçelerde ve parklarda bir su özelliği olarak tasarlanmış olup geometrik şekillerden oluşmaktadır. Aynı zamanda göze hitap eden güzel bir estetik görüntüye sahiptir. Doğal peyzajlı bahçelerde su özelliklerine sahip havuzlar bulunmaktadır. Süs havuzlarını mekana uyacak şekilde tasarlamaktayız. Farklı şekillere sahip süs havuzlarında müşterimizin görüşlerine de önem vermekteyiz.

Öncelikli olarak müşterimizden nasıl bir süs havuzu istediğini öğrenip tasarımımızda müşterimizin görüşünü de dikkate almaktayız. Mekana bağlı olarak uzman ekibimiz nasıl bir süs havuzu uygun olur diyerek beyin fırtınası gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte daha önce ortaya koyduğumuz süs havuzlarını da sizlerle paylaşmaktayız.

Süs Havuzu Nedir

Süs havuzları hem görsel anlamda hem de estetik olarak etrafındaki ürünlerle bütünleşen havuzlardır. Bu havuzlarda suya değişik şekillerde ve ölçülerde hareketlilik sağlanmaktadır. Süs havuzları daha çok parklarda ya da bahçelerde kullanılmaktadır. Etraftaki yapılara uygun olacak şekilde bir süs havuzu ortaya konmaktadır.

Süs havuzunun çevresinde bulunan ürünlerle bütünleşmesi gerekmektedir. Bizde tüm kadromuzla size en iyi hizmeti veriyoruz. Tecrübeli ve yetenekli ekimiz ile birlikte hem istediğiniz süs havuzunu tasarlıyoruz hem de etrafındaki ürünlerle bütünleşmesini sağlıyoruz.

İzmir Peyzaj Hizmetleri

İzmir peyzaj olarak süs havuzu konusunda verdiğimiz hizmetin yanı sıra birçok hizmeti daha size sunmaktayız. Bu hizmetler şunlardır;

  • Bahçe bakımı
  • Sert zemin uygulamaları
  • Yosun duvarlar
  • Çim ekimi
  • Otomatik sulama
  • Dikey bahçe
  • Gabion duvar

Tüm bu hizmetleri kaliteli bir şekilde kullanıcılarımıza sunmak için çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin içeriğinden yazımızın devamında bahsedeceğiz.

İzmir Süs Havuzu Yapımı
İzmir Süs Havuzu Yapımı

Bahçe Bakımı

En modern bahçe bakımlarını kalite temelinde uygun fiyatlar ile kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bahçe bakımı konusunda kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetler arasında peyzaj bakımı, gübreleme, sökme, kurulum, elektrikli yıkama ve havalandırma yer almaktadır. Alanında titizlikle çalışan uzman personellerimizle sizlerin güvenini kazandık. Sizden aldığımız güven duygusuyla hizmetlerimize daha hevesli devam ediyoruz.

Bahçe bakımı oldukça önem verdiğimiz konulardan birisi olmaktadır. Bahçe bakımı olmadığında bahçedeki mevcut ürünler hakettiği güzelliğe erişememektedir. Bu yüzden bahçe bakımı oldukça önemli bir yere sahiptir. Bahçe bakımı konusunda oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Uygun fiyatlarla sağlamış olduğumuz kalite ile birlikte sizlerin güvenini kazandık. Sizlerin bize güveni bizim daha istekli ve daha güçlü çalışmamızı sağlıyor.

Sert Zemin Uygulamaları

Sert zemin uygulamaları manzaraya eklenen çevre yapılarındaki sert peyzaj malzemelerini anlatmaktadır. Sert zemin uygulaması başka bir ifadeyle sert peyzaj bahçenin tümünü kapsamaktadır. Sert peyzaj hizmetimizle değerli kullanıcılarımızın şiddetli yağmur ya da kar yağışı sonrasında endişe yaşamasını engellemekteyiz. Hazırladığımız sert zemin uygulamaları ile zemin suyu emmektedir. Buda endişeleri ortadan kaldırmaktadır.

Yosun Duvarlar

Yosun duvarları toprak ya da alt tabakaya ihtiyaç duymadan oluşturuyoruz. Bununla birlikte bu yosun duvarlarına bir sulama ya da buğulanma gerekmemektedir.Yosun duvarları hizmetimizde söz konusu yosun duvarlarını gerçek ve korunmuş yosunla inşa ediyoruz. Bu da oldukça doğal bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Doğal görüntüyü yakalamakta sağlamış olduğumuz başarı ile birlikte hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Çim Ekimi

Hazır çim alımı fazla maliyet getireceğinden tohum alıp çim yaratabilirsiniz. Çim tohumu aldığınızda en doğru ekim zamanı yaz sonundan sonbahar ortasına kadar olmaktadır. Yağan yağmurlardan dolayı nemli ve ılık olan toprak çim ekilmesi için mükemmel bir durumdadır. Bermuda vb gibi çim türlerimiz için sizleri bekliyoruz.

Çim ekimi için en doğru zamanı yakaladığınızda elde edeceğiniz çim hazır alınan çimden daha güzel bir görüntüye sahip olacaktır. Bu şekilde hazırlamış olduğumuz çim türleriyle birlikte siz değerli kullanıcılarımızı beklemekteyiz.

Otomatik Sulama

Sulama yapılarını çalıştırmak için kullandığımız cihaz ile otomatik sulama yapılmaktadır. Uzman çalışanlarımız siz değerli kullanıcılarımızın mekanları için en doğru sistemİn tasarımını yapmaktadır.

Bu otomatik sulama sistemini tasarlarken ve mekanınıza yerleştirirken çiminizi ve peyzajınızı göz önüne alacaklar. Amaçlarımızdan biri de suyun israf edilmesine engel olmak ve su kullanımınızı daha da kolaylaştırmak. Otomatik sulama sistemlerimizi bölgelere uygun olacak şekilde değiştiriyoruz. Aynı zamanda bölgelerde de otomatik sulama sistemine uygun olacak şekilde değişiklikler de yapmaktayız.

İzmir Konutlar İçin Otomatik Sulama
İzmir Konutlar İçin Otomatik Sulama

Dikey Bahçe

Dikey bahçe konusunda oldukça iyi bir konuma sahip olmakla birlikte dünya üzerinde 50 adeti geçkin dikey bahçe üretimi gerçekleştirdik. Müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi için daha önce tasarlamış olduğumuz ve satışını yaptığımız müşterilerimizle yeni müşterilerimizi bir araya getiriyoruz.

Dikey bahçe tasarımını nasıl yaptığımızı onlardan dinlemenizi sağlamaktayız. Her konuda önceliğimiz müşterilerimiz olmaktadır. Onların memnun olması bize de enerji vermektedir. Oldukça tecrübeli bir kadro ile çalışmaktayız. Kadromuzda mimarlar, mühendisler, çevre danışmanları, araştırmacılar, doğa bilimciler, biyologlar ve akademik doktorlar yer almaktadır. Bu konuda oldukça geniş bir kapasiteye sahibiz.

İzmir Dikey Bahçe Sistemleri
İzmir Dikey Bahçe Sistemleri

Gabion Duvar

Sunduğumuz hizmetlerden biri de gabion duvarlar olmaktadır. Gabion, taş, kaya, kırık beton ve topraktan oluşmaktadır. Gabion duvarlarını toprağı yeterince besleyecek şekilde ortaya koymaktayız. Herhangi bir sorun söz konusu olduğunda bu sorunu tamamen çözecek en son teknolojiye sahip gabion ürünlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Her türlü donanıma sahip olduğumuz gabion duvar konusunda da hizmetlerimize devam etmekteyiz.