Yosun duvar iç ve dış alanda kullanılabilen, oldukça sağlıklı anti alerjik özelliklere sahip bir peyzaj ürünüdür. Hizmetimizde keyifle yaptığımız uygulamalar arasında yer alan İzmir yosun duvar çeşitleri renkleri ile farklı ülkelerin coğrafyasını yaşam alanınızda sizlere sunuyoruz. Yosun duvar uygulamamız birçok Avrupa ülkesinde kullandığımız uygulamalar arasındadır.

Yosun Duvar Özellikleri Nelerdir?

Yosun duvarlar; yanmaya karşı durağan bir etki gösterir. Bulunduğu alanda yanmaz, ısıyı geçirmez ve ses iletiminde yalıtım görevi üstlenir. Yosun duvarın evlerde kullanımı özellikle yatak odasında oldukça sağlıklıdır. Anti alerjik yapısıyla temiz bir oksijen almanızı sağlar. Bakımı, bahçe bakımı gibi teferruatlı değildir. Zamanla tozları içine hapsetmesi nedeniyle özenle tozlarını almanız yeterli olur. Işık, su ya da farklı ihtiyaçları bulunmamaktadır.

Yosun Duvar Doğal Mı?

Yosun duvar tamamen doğal yapısıyla yapay değildir. Mumyalama ve özel işleme yöntemiyle tek tek uygulanan yosunlar farklı renklerden oluşabiliyor. Bunun nedeni ise bulunduğu ortama uygun renk almasından kaynaklıdır. Evinizde yosun panelleri ile doğal bir tablo oluşturabilirsiniz.

İzmir Yosun Duvar
İzmir Yosun Duvar

Yosun Duvar Panelleri Kullanım Alanları

Yosun duvar kullanımı özellikleri itibari ile talep gören bir hizmettir. Uygulamamızda farklı materyaller kullanarak belirli derinliğe uygulamaktayız. 5–8 cm derinlik ölçüsüyle dilediğiniz büyüklükte paneller oluşturmaktayız. Bakteri barındırmaması ve böceklenme yapmaması nedeniyle kullanışlıdır.

Kullanım alanları;

  • Konut iç dekorasyon
  • Kurum karşılama alanı
  • Sergi alanları
  • İşletmeler
  • Toplu site ve konut girişleri
  • Tesis
  • Havuz
  • Akvaryum
  • AVM

Panel, tabela ya da farklı materyallere uygulanması kullanım alanının gelişmesini sağlıyor. Yosun duvar 3D görüntüsüyle doğaya daha yakın hissetmenizi sağlıyor. Uygulamalarımızda öncelikle belirlediğiniz alana uygun yosun tercih ediyoruz. Kullandığımız ürünler tamamen doğal yosunların tek tek işlenerek yerleştirilmesiyle yapılıyor.

İzmir Yosun Duvar Firması
İzmir Yosun Duvar Firması

Yosun Duvar Panelleri Fiyat

Yosun duvar panelleri fiyatları kullanım alanının büyüklüğüne uygun olarak belirlenmektedir. Doğayı seven, doğa ile her zaman iç içe olmak isteyen müşterilerimize özel olarak tasarladığımız yosunlar renk uyumu ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Yosun duvar temizliği ise yumuşak bir fırça ile dikkatlice yapılmaktadır. Bunun dışında hiç bir ek bakıma ihtiyacınız yoktur.