Bahçe ürünleri ve peyzaj malzemeleri üretimi alanında dev bir hizmet seçeneği sunuyoruz. Geniş hizmet ve ürün gruplarımız sayesinde sektördeki birçok ihtiyacı karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlarız. Müşteri ilişkileri ve etkili iletişim konusunda personel eğitimi yaparak en uygun hizmeti müşterilerin beğenisine sunarız.

Ürün çeşitliliğinde ve ürün gruplarında farkın olmasının nedeni farklı alanlarda, ortamlarda ve farklı ilgi düzeylerinde ürün tasarlamanın gerekli olmasıdır. Özellikle yeni sistemler geliştiren firmamız son teknolojik gelişmelere göre ürün tasarlar. Bu sayede İzmir otomatik sulama projelendirme gibi pek çok işte söz sahibi olur. Teknolojik alt yapı ile birlikte firmamız en kaliteli malzeme ile üretim gerçekleştirir. Bu sayede de siparişlerde sorun çıkmasını engellemiş olur.

İzmir Otomatik Sulama Projelendirme
İzmir Otomatik Sulama Projelendirme

Otomatik Sulama Sistemleri Projeleri

Firmamızın modern sistemleri ve kaliteli malzemesi ile üretilmiş ürün grupları arasında yer alan sulama sistemleri popüler bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde tüm sulama sorunları çözüme kavuşur. Aynı zamanda da emek, zaman ve para açısından da tasarruf sağlanır. Otomatik sulama sistemleri bir alanda sadece zaman ayarlaması yapılarak sulama yapan bir sistemdir.

Bu sistemle ilgili projelerde firmamız öncelikle sulama sistemi kurulacak alanı inceler. Bu inceleme sonrasında kullanılacak malzemeler, gerekli ekipman ve ürünlerle ilgili bir plan yapar. Bu plan doğrultusunda üretim ve tasarım yapılır. Üretim sonrası üründe kalite kontrol yapılarak sorun çıkarması engellenir. Zamanında teslimat yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Bitki Çeşitleri

Firmamız birçok bitki üzerinde çalışma yürütür. Bu bitkilerle özgün tasarımlar, peyzaj oluşumları ve bahçe bakımları gerçekleşir.

Bu bitki türleri arasında şunlar yer alır:

  • Ağaç türleri,
  • Çeşitli çalı türleri,
  • Rulo çim ve ürünleri,
  • Cüruf maddesi,
  • Yer örtücü maddeler,
  • Doğal taş ürünleri gibi pek çok bitki türü ile hizmet veriliyor.

Sert Zemin Uygulamaları

Bu hizmet sayesinde birçok alanda yol düzenlemeleri gerçekleştirilir. Ayrıca konutlarda, peyzajlarda ve bahçelerde estetik görüntü için bu hizmet sunulur. Kaliteli doğal taşlar yararlanılarak üretilir. Ayrıca dekoratif bir ürün olarak yürüyüş yolu malzemeleri de tercih ediliyor.